Novinky

RSS Feed RSS Feed

| 07.11.2018 | Šesťáci se v rámci výchovy k občanství vydali na návštěvu Obecního úřadu ve Starém Městě

  Mile je zde uvítala paní sekretářka Radka Trňáková, která s nimi pohovořila o průběhu a výsledku nedávných voleb a blíže je seznámila s funkcí obecního úřadu a s prací místního zastupitelstva. S údaji ohledně hospodaření obce je pak seznámila paní účetní Ing. Lucie Marková.
Děkujeme jim tímto za poskytnutí těchto zajímavých informací.

Mgr.Lucie Bařinová

více informací »

| 06.11.2018 | Oslavili jsme 100 let od vzniku ČSR

 a i když se v těchto dnech vše točí kolem událostí 28. října 1918, my jsme si uvědomili, že tím dnem to vlastně všechno začalo a že věhlas nově vzniklé republiky šířily osobnosti z oblasti vědy, kultury, sportu…
A tak vznikl projekt "Osobnosti sta let republiky", v rámci kterého žáci jednotlivých tříd připravili na společné slavnostní dopoledne prezentace, ve kterých některé z těchto osobností představili. Je pravda, že přehlídka prezentací byla soutěžní, ale .... vlastně vůbec není důležité, jak se jednotlivé třídy umístily. Všichni se snažili a byli skvělí!
A my děkujeme všem, že nám připomněli, že i když jsme malá země, můžeme být hrdí na naše velikány.

více informací »

| 04.11.2018 | Strašidla ve Starém Městě

 

více informací »

| 25.09.2018 | EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ - v kalendáři s datem 26.9.

  Letos jsme si na naší škole připomínali Evropský Den jazyků v celém posledním zářijovém týdnu. Naši dobrovolníci EDS – Quentin Breant z Francie a Helena Parra ze Španělska - si pro starší žáky připravili prezentaci o své zemi v anglickém jazyce. Mladším dětem se přišli představit přímo do hodin angličtiny. 

více informací »

| 18.08.2018 | Nový školní rok 2018/19

 

více informací »

<< Předchozí stránka 11-15 z 567 Následující stránka >>
 

Jamnická 270
738 01 Staré Město


Datová schránka: j8dtdm5
Telefon: +420 558 441 511
ZŠ: reditelstvi@skolastaremesto.cz
MŠ: skolka@skolastaremesto.cz
ŠJ: jidelna@skolastaremesto.cz


Najdete nás zde:


Prohlídka školy


Přihlášení na iŠkolu
Mensa ČR
Cambridge center
ProŠkoly.cz - Testy, dotazníky, procvičování