Novinky

RSS Feed RSS Feed

| 03.11.2017 | Cesta za strašidly do kouzelného lesa skřítků

 Listopad je takový zvláštní měsíc - začíná být sychravo, brzy se stmívá…. Zkrátka je to ta nejlepší doba zažít něco tajemného. Třeba se vydat za strašidly do kouzelného lesa skřítků.

více informací »

| 18.10.2017 | Staroměstská strašidla

 

více informací »

| 14.10.2017 | Zajímalo by vás, jak jsme ve škole oslavili MEZINÁRODNÍ DEN ZVÍŘAT?

 „To je zmatek, když zvířata mají svátek,
to je zmatek, to jsou mi věci…“
znělo před každou prezentací v učebně Kyslíkovna. Žáci I. stupně a MŠ se při nich dozvěděli zajímavé informace, např. o štice velké, mantě obrovské, pandě velké, sově pálené… Prezentace se spoustou zajímavostí si pro ně připravili žáci II. stupně, kteří této tématice věnovali ve výuce nejen přírodovědných předmětů…
Všem aktivním účastníkům děkujeme a zvířatům přejeme lepší životní prostředí…

Mgr.Světlana Knedlová

více informací »

| 13.10.2017 | EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ - v kalendáři s datem 26.9.

 Letos jsme si na naší škole připomínali Evropský Den jazyků až o den později 27. září v rámci projektové hodiny anglického jazyka na celém 2. stupni. Naši dobrovolníci, Valentin Brioist z Francie a Linn Arno z Norska, si pro starší žáky připravili prezentaci o své zemi v anglickém jazyce – dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o Francii i Norsku, např. jaké památky bychom měli navštívit, jaká jsou národní jídla a z čeho je uvaříte nebo upečete, nebo že v Norsku mají královskou rodinu.

více informací »

| 12.10.2017 | Tak a nový školní rok je zase v plném proudu ...

 Než jsme se stačili jenom trochu porozhlédnout, ve škole je všechno tak, jako by žádné prázdniny ani nebyly. Ono trochu určitě pomohl podzim, který nastoupil zároveň se začátkem školního roku. Možná proto, aby nás sluníčko nesvádělo k letním hrám a nerušilo naše soustředění na výuku.

více informací »

<< Předchozí stránka 6-10 z 530 Následující stránka >>
 

Jamnická 270
738 01 Staré Město


Telefon: +420 558 441 511

Email ZŠ: staremesto.zs@seznam.cz
Email MŠ: staremesto.ms@seznam.cz
Email ŠJ: s.jidelna@seznam.cz


Najdete nás zde:


Prohlídka školy


Přihlášení na iŠkolu
Mensa ČR
Cambridge center
ProŠkoly.cz - Testy, dotazníky, procvičování