Novinky

RSS Feed RSS Feed

| 12.04.2018 | Zveme Vás na Oslavy 90 let školy

 

více informací »

| 10.04.2018 | Jak vzniká film, a to nejen animovaný

 se v úterý 10.4. dověděli žáci 3.-9.ročníku od člověka nejpovolanějšího - od filmového scénáristy, animátora a režiséra (např. populárního večerníčkového seriálu Krysáci) Cyrila Podolského. Prošli si s ním celou dlouhou cestu od chvíle, kdy se zrodí nápad na postavičku se zvláštním jménem až po okamžik, kdy se film vydá na cestu za divákem.
A co jsme si zapamatovali? Třeba to, že...
„Ne každej může mít v životě štěstí, ne každej může mít spoustu peněz, ale každej, úplně každej může mít Hebtyla.“...
a tak se těšíme, že se zanedlouho (tak asi za tři roky) s Hebtylem uvidíme v kinech!


https://www.youtube.com/watch?v=jgRnAjM7a0I

Mgr.B.Mazurová

více informací »

| 26.03.2018 | Zápis do 1. třídy pro školní rok 2018/19

 

více informací »

| 23.03.2018 | SKŘÍTKOVÉ KOLEM NÁS …

 Slavnostním vyhlášením výsledků literárně výtvarné soutěže a vernisáží výtvarných prací v pátek 23.3.2018 skončilo několikaměsíční pátraní po skřítcích a objevování jejich tajemného a kouzelného světa.
Do soutěže, která byla vyhlášena naší ZŠ, se zapojilo 125 žáků z 11 moravskoslezských škol. Podařilo se jim tak objevit, popsat a nakreslit opravdu mnoho skřítků – těch neviditelných a tajuplných bytostí, kteří žijí spolu s námi a mnohdy ovlivňují náš život. Jak jinak si totiž vysvětlit, že jsme občas zapomnětliví, mlsní, ospalí nebo třeba ukecaní…. Oni mohou za to, že ztrácíme věci, že se nemůžeme rozhodnout, ráno máme každou ponožku jinou, že nám mezi zeleninou na zahradě vyrostl bodlák či že máme v hlavě úplně popletené vzorečky (hlavně z fyziky…)

více informací »

| 12.03.2018 | Soutěž Den bezpečnějšího internetu 2018

Naše škola se zapojila do soutěže Den bezpečnějšího internetu 2018   

.

více informací »

<< Předchozí stránka 6-10 z 553 Následující stránka >>
 

Jamnická 270
738 01 Staré Město


Telefon: +420 558 441 511

Email ZŠ: staremesto.zs@seznam.cz
Email MŠ: staremesto.ms@seznam.cz
Email ŠJ: s.jidelna@seznam.cz


Najdete nás zde:


Prohlídka školy


Přihlášení na iŠkolu
Mensa ČR
Cambridge center
ProŠkoly.cz - Testy, dotazníky, procvičování