Novinky

| 25.09.2019 | Přespolní běh

Dne 25. 9. se žáci prvního stupně zúčastnili okrskového kola sportovní akce nazvané Přespolní běh. Z každé třídy soutěžil 1 hoch a 1 dívka. Konkurence městských škol byla veliká, ale i přesto se našim dětem podařilo získat 2 první a jedno 3 místo. Ostatní děti se umístily mezi prvními pěti. Ti, kterým se podařilo vybojovat první a druhé místo, postupují do okresního kola, které se koná 2.10. Bylo úžasné pozorovat, jak se všichni povzbuzují, poklepávají se po ramenou a bylo úplně jedno, zda jsou první třída, zda doběhli první nebo poslední,….. Prostě žáci naši školy vědí, co znamená sportovní chování.
Děkujeme jim i paní učitelce Drabinové za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim úspěch v kolech dalších!